Oral-B 3D White

SHAKIRA PREZENTUJE PASTĘ BLEND-A-MED 3D WHITE LUXE
ZYSKAJ BIELSZY UŚMIECH SZYBCIEJ* – W DWÓCH PROSTYCH
Blend-A-Med prezentuje swój najlepszy jak dotąd system wybielania zębów – nową pastę 3D White Luxe Perfection z kuracją Whitening Accelerator. Krok pierwszy to nasza rewolucyjna pasta do zębów, która usuwa do 100% przebarwień powierzchniowych w zaledwie trzy dni. Krok drugi, czyli nasza unikalna kuracja Whitening Accelerator, która przyspiesza wybielanie* i zapewnia ochronę przed nowymi przebarwieniami oraz ochronę szkliwa.
OD BARDZIEJ PROMIENNEGO I BIELSZEGO UŚMIECHU DZIELĄ CIĘ ZALEDWIE DWA KROKI
Krok 1
Pasta Perfection
W ramach KROKU 1 szczotkuj zęby, aby usunąć do 100% przebarwień powierzchniowych zaledwie w trzy dni i uczynić swój uśmiech nieskazitelnie czystym i świeżym
Krok 2
Kuracja Whitening Accelerator
W KROKU 2 szczotkuj, aby wzmocnić i chronić biel zębów* oraz utworzyć tarczę ochronną zapobiegającą powstawaniu nowych przebarwień i osłaniającą szkliwo.
* poprzez usuwanie przebarwień powierzchniowych
PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ GLAMOROUS SHINE
Dodaj jeszcze więcej blasku swojemu uśmiechowi, stosując płyn do płukania jamy ustnej Oral-B 3D White Luxe Glamorous Shine. Dzięki formule zastępującej zwykły płyn pomaga on zachować naturalną biel zębów, wzmacnia szkliwo i zapewnia niezwykle świeży oddech. Zastosuj go jako ostatni element swojego codziennego rytuału pielęgnacyjnego.
ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI
Przeczytaj recenzje produktów napisane przez osoby takie jak Ty. Blend-A-Med 3D White Luxe dodaje blasku uśmiechowi. Ale nie wierz nam na słowo – zobacz, co mówią inni.